Mailadresse:
mail@festivalkontoret.no

Telefon: 
(+47) 92 32 96 56

Besøksadresse:
Vega Scene, Hausmannsgate 28, Oslo.

Faktura og postadresse:
Stiftelsen Festivalkontoret
Hausmannsgate 28
0182 Oslo
Norway

Merk faktura med prosjektnavn.

Organisasjonsnr:
876 705 192 MVA

Alle fakturaer sendes til din kontaktperson i Stiftelsen Festivalkontoret. 

Stab

Åse

   

DAGLIG LEDER

Åse Meyer (vikar) 

Tlf: (+47) 416 94 379
E-post: asem@festivalkontoret.no

Ingrid

   

DAGLIG LEDER 

Ingrid Sølverud (i foreldrepermisjon) 

Tlf: (+47) 478 94 091 
E-post: ingrids@festivalkontoret.no

Lasse

   

KUNSTNERISK LEDER

Lasse Skagen

Tlf: (+47) 958 14 273
E-post: lasses@festivalkontoret.no

Ingvild

 

 

 

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSSJEF

Ingvild Vaale Arnesen 

Tlf: (+47) 951 87 919
E-post: ingvilda@festivalkontoret.no

Mads

   

FILMSJEF

Mads Wølner Voss

Tlf: (+47) 950 37 729
E-post: mads@festivalkontoret.no

 

Maren_lite

   

PRODUSENT

Maren Dahll

Tlf: (+47) 938 11 164
E-post: maren@festivalkontoret.no

Johanne

   

PROGRAMSJEF OSLO PIX

Johanne Svendsen Rognlien

Tlf: (+47) 926 96 935
E-post: johanner@festivalkontoret.no

 

Per_Eirik

   

PROSJEKTLEDER, SKOLEVISNINGER OG SØRFOND

Per Eirik Gilsvik

Tlf: (+47) 476 31 471
E-post: pereirik@festivalkontoret.no

Ida

   

REDAKTØR 

Ida Gulbrandsen  

Tlf: (+47) 905 27 702
E-post: idag@festivalkontoret.no

Atli

   

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSKOORDINATOR 

Atli Bjarnason

Tlf: (+47) 978 96 803
E-post: atli@festivalkontoret.no

Heida

   

PROSJEKTKOORDINATOR,
DEN KULTURELLE SPASERSTOKKEN OG
PIX PÅ SYKEHUS

FESTIVALKOORDINATOR

Heida Kirkerud

Tlf: (+47) 404 97 238
E-post: heida@festivalkontoret.no

 

STIFTELSEN FESTIVALKONTORETS STYRE 

  • Tom G. Eilertsen (styreleder) 
  • Synnøve Hørsdal
  • Cathrine Røsseland
  • Kari Hesthamar
  • Rolf A. Vestvik
  • Ivar Køhn